خدمات دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری و تجاری

دکوراسیون داخلی  مسکونی

فضای مسکونی  به دلیل اینکه محل استراحت و آرامش افراد یک خانواده می باشد؛ دارای استانداردها و ضوابط خاصی می باشد. لذا در نظر داشتن فضاهای خصوصی و عمومی در طراحی از اهمیت زیادی برخوردار است وبه  سادگی از کنار آن نمی توان  گذشت. فضای مسکونی به سه فضای خصوصی، میانی و عمومی تقسیم می شود

دکوراسیون داخلی اداری

اگر نحوه رنگ امیزی و نوع چیدمان و طرح های به کار رفته بر اساس اصول روانشانسی و علمی باشد دقیقا می تواند به ما در جهت به دست اوردن انرژی های از دست رفته مان که در طی یک روز صرف کرده ایم کمک فراوانی کند و به ما انرژی دوباره ببخشد

حتما در هنگام اجرای پروزه اداری باید به نوع میز و صندلی هایی که قرار است برای کارکنان و مدیر اداره انتخاب شود دقت لازم را داشته باشید.همانطور که دکوراسیون داخلی مغازه معرف ان مغازه است و می تواند در جذب مشتری کمک نماید دکوراسیونی که برای یک اداره و یا یک شرکت دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود معرف نظم و دیدگاه های مدرن فعالیتهای شرکت است

دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری و تجاری
دکوراسیون داخلی عکاظ

چراپروژه‌های خود را به گروه معماری داخلی و دکوراسیون عکاظ خاورمیانه بسپاریم؟

۱-تعهد به زمانبندی انجام کار

۲-رعایت اصول اخلاقی در کار با کارفرما

۳-کیفیت بالای خدمات

۴-تیم طراحی و اجرایی متخصص و ماهر

۵-حفظ تداوم ارتباط کاری با کارفرما

طراحی و اجرای انواع اتاق نشیمن مدرن ، کلاسیک ،مینیمالاتاق نشیمن

اتاق پذیرایی و نشیمن کلیدی‌ترین بخش هر خانه‌ای است چون ساکنین خانه اکثر اوقات  خود را در این بخش سپری می‌کنند و در واقع آینه تمام نمای هر منزلی اتاق نشیمن آن است. که در طراحی و دکوراسیون آن باید تمامی نکات طراحی را رعایت کرد تا فضایی دلنشین و گرم بوجود آید.

طراحی، و اجرای اتاق نشیمن و پذیرایی  مبحثی کاملا تخصصی بوده و نیاز به تیم‌های طراحی، نظارت و اجرای حرفه‌ای دارد. بنابراین تیم معماری داخلی و دکوراسیون عکاظ خاورمیانه قسمتی را جهت ارائه اینگونه خدمات کاملا مهندسی و فنی راه اندازی کرده است.

واحد طراحی اتاق نشیمن تیم معماری داخلی و دکوراسیون عکاظ خاورمیانه

  • آتلیه طراحی
  • تیم فنی
  • تیم نظارت و اجرا
  •  آتلیه طراحی

اولین گام برای طراحی اتاق نشیمن زیبا و کاربردی طراحی براساس  نکات فنی مهندسی است.

قبل از شروع کار جلساتی با کرفرما برگزار می شود. نیازهای کاربردی و دکوراتیو به ترتیب اولویت طبقه بندی می شود. نظر کارفرما و طراح در طراحی فضا نقش بسزایی دارد.

نکاتی که در آتلیه معاری داخلی و دکوراسیون عکاظ خاورمیانه در طراحی اتاق نشیمن لحاظ می شود:

  • سبک طراحی
  • کاربردی یا دکوراتیو بودن فضا
  • انتخاب رنگ و متریال
  • رعایت استانداردهای نویفرت در ابعاد و اندازه
طراحی اتاق نشیمن

نکات قابل توجه در مورد اتاق نشیمن

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق نشیمن

رنگ اتاق نشمین باید متناسب با دیگر اجزا اتاق نشیمن انتخاب شود. اگر اتاق نشیمن شما بزرگ است سعی کنید از رنگ های روشن استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ های سیاه و سفید در کنار هم در این فضا استفاده کنید.

انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیون نشیمن

تا حد امکان از مبلمانی با جنس مقاوم استفاده نمایید. اگر اتاق نشیمن شما کوچک است از به کار بردن مبلمان بزرگ همراه با طرح های شلوغ و رنگ تیره  اجتناب کنید. بهترین انتخاب برای این فضاهای کوچک مبلمانی ظریف با طرح ساده و روشن است. انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون منزل بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

استفاده از گل و گیاه مناسب در اتاق نشیمن

سرزندگی دکوراسیون منزل با گل آرایی های زیبا و ساده امکان پذیر است. استفاده از گل و گیاه باعث القاء حس شادابی و طراوت می شود. سعی کنید گیاهانی انتخاب کنید که با شرایط نوری خانه شما متناسب باشد

http://interior.okkazme.com/wp-content/uploads/2018/02/Final-okkaz.png

عکاظ خاورمیانه

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی عکاظ خاورمیانه با نام تجاری “عکاظ خاورمیانه“ فعالیت می‌کند. گروه معماری و دکوراسیون داخلی عکاظ خاورمیانه با تلاش و دانش کافی و توان بالای هنری، و دانش آموخته در بهترین دانشگاه‌های کشور و آشنا به روش‌های روز معماری دنیا و برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و نظارتی توانسته فضاهای متنوع و جذاب و کاربردی و سودآوری در پروژه های تجاری، مسکونی، فرهنگی، صنعتی و… ارائه دهد.
تماس
۲ – ۶۶۷۵۶۴۱۰ (۰۲۱)
info@okkazme.com
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است © Copyright ۲۰۱۶ – ۲۰۱۸ | طراحی سایت: نت‌رو